دانستن حقایق درباره کرونا یک حق همگانی است

موضوعات : Medical-Advice, کرونا

همه درباره بیماری ویروس کرونای ۲۰۱۹ صحبت می‌کنند و هر سمتی که می‌نگرید اطلاعاتی درباره ویروس و چگونگی محافظت در برابر آن منتشر شده است.

دانستن واقعیت برای آمادگی مناسب و محافظت از خود و عزیزانتان اهمیتی کلیدی دارد. متأسفانه، اطلاعات بسیاری وجود دارد که نادرست است. اطلاعات نادرست در زمان بروز یک بحران سلامت، مردم را در برابر ویروس کرونا، اشاعه ترس و انگ بیماری  آسیب‌پذیر می‌سازد. این روزها بازار شایعات کرونایی داغ تر از خود ویروس کروناست. انتشار این شایعات تنها یک بازنشر ساده اخبار و مطالب نیست، بلکه سلامت روان جامعه را هدف گرفته است.


بنابراین پیش از هیچ اقدامی باید مطمئن باشیم که واقعیات را از منابع قابل اطمینان مانند وزارت بهداشت و درمان، سازمان جهانی بهداشت  یا سازمان یونیسف و ... دریافت می‌کنیم . اطلاعاتی که شما بدان‌ اعتماد می‌کنید ریشه در آخرین تحقیقات اثبات‌شده علمی دارد. ما به ارائه آخرین اطلاعات از سایت بهداشت جهانی خواهیم پرداخت ، بنابراین از سایت ما همیشه بازدید کنید تا از بهترین روش‌ها برای مراقبت از خود و خانواده‌تان آگاه شوید.

با بیماری ویروس کرونای ۲۰۱۹ مبارزه  می کنیم. این اطلاعات را با خانواده، دوستان و همکاران‌تان در میان گذاشته و اطمینان حاصل کنید که مردم واقعیات را درباره ویروس کرونا دانسته و می‌توانند از سلامتی‌شان محافظت کنند.



کپی
لینک اشتراک گذاری

  • 1327
  • 0